Sala treningowa

HAMMER STRENGHT to numer 1 marka sprzętu siłowego na świecie i oferuje jedne z najbardziej zaawansowanych technologii. Założyciel Gary Jones tak opisuje soje wizje cyt: „Chciałem stworzyć sprzęt, który odzwierciedla siłę ruchu ludzi i daje użytkownikom najbezpieczniejsze, najbardziej możliwie wydajny i satysfakcjonujący trening . Około trzech lat, badałem ruchy ciała i zdolność mięśni i konsultowałem się z liczną grupą lekarzy, kręgarzy, lekarzy sportowych i najlepszych sportowców. Aby pomóc w procesie produkcji, zaprogramować skomplikowaną Computer Aided Design (CAD) Solid – oprogramowania modelujące , które wykorzystuje trójwymiarowy model. Wyszły obliczenia geometryczne łuku, wagi, i wynik bilansowy w biomechanicznie poprawnych produktów treningu siłowego, które są unikalne dla Hammer Strength. Po sfinalizowaniu obszernych badań, uruchomiliśmy Hammer Strength do pełnej produkcji ."

PRECOR to wysokiej jakości sprzęt siłowy przeznaczony do wyposażenia klubów fitness oraz ośrodków sportowych.

Precor od blisko 30 lat lest liderem na rynki sprzętu siłowego i fitness. Posiada pełną gamę zaawansowanych technicznie produktów. Celem powstania każdego urządzenia jest odzwierciedlenie naturalnego ruchu człowieka.

Precor należy do grupy Amer Sports, światowego lodera produktów sportowych znanych marek takich jak: Wilson, Atomic, Suunto oraz Salomon.

 

LIFFE FITNESS stworzył zdecydowanie najbardziej popularne bieżnie do klubów fitness. Posiadają także szeroki pas bieżni, który jest odpowiedni i wygodny dla większości użytkowników. Lifepulse ™ system monitorowania serca z ręcznie dotykowych czujników w Ergo pozwala na kontrolowanie pulsu. Opatentowany Flex Deck System Shock zmniejsza wyczuwalność wstrząsów.W bieżniach można wybrać interaktywne programy treningowe (Fat burn, Cardio, Hill, Random, Manual, Fit Test, funkcja Quick Start). Na konsoli jest odczyt : tętno, czas, dystans, spalone kalorie całkowite, całkowite spalone kalorie / h, pochylenie, prędkość (mph), tempo (x min / mile.), profil programu, watts, Mets

 

 

 

Konsola Discover SE3 umożliwia szybki dostęp do usług telewizji naziemnej,  YouTube, Netflix,  Hulu, YouTube, ESPN, Flipboard, BBC i innych popularnych aplikacji do strumieniowego przesyłania multimediów. Dla użytkowników, którzy chcą pobudzić ciało i umysł , dostępne są gry: pasjans, szachy, sudoku. Użytkownicy mogą także z łatwością korzystać z Internetu i przeglądać ulubione strony. Menu również w języku polskim 

 

 

 

Zapewnimy Ci unikalne wrażenia treningowe, dzięki APLIKACJI RUN SOCIAL, która jest dostępna w naszych cardio. Będziesz  mógł rywalizować ze znajomymi oraz biegaczami na całym globie w czasie rzeczywistym. Jeżeli ktoś na świecie, w tym momencie  trenuje na bieżni czy rowerku Life Fitness na aplikacją Run Social, to będziecie się spotykali na trasie, a może nawet obok siebie trenowali.

 

 
 
 
 
 
 
 
APLIKACJA LFCONNECT  w bieżniach, rowerkach, orbitrekach i FlexStrider, - Life Fitness
Aplikacja LFconnect pozwala urządzeniom Apple® i Android™ na interakcję z obsługiwanym sprzętem firmy Life Fitness. Umożliwia śledzenie postępów i dostęp do spersonalizowanych treningów, zapewnia motywację i buduje zaangażowanie oraz służy jako wyświetlacz w trakcie treningu na urządzeniach cardio.

Użytkownik jest natychmiast rozpoznawany, gdy zainstalowana na urządzeniu firmy Apple lub urządzeniu z systemem Android aplikacja LFconnect połączy się z konsolą Discover SE3. Jeżeli zalogujesz się przez nią do danego urządzenia i odznaczysz w ustawieniach, to zapamiętuje hasło do np Netfilxa.

Połączenie umożliwia śledzenie postępów treningu oraz zapewnia dostęp do spersonalizowanych treningów utworzonych na stronie LFconnect.com. Wybrane przy opracowywaniu treningu wskaźniki, takie jak prędkość (wyłącznie w przypadku bieżni) oraz nachylenie/opór, automatycznie zmieniają się w trakcie treningu spersonalizowanego

GPS  Monitoruj swoje treningi biegowe, piesze i rowerowe za pomocą modułu GPS w urządzeniu Apple® lub Android™. Po ich zakończeniu wszystkie dane dotyczące spalonych kalorii, czasu ćwiczeń i pokonanej odległości trafią do platformy LFconnect.com oraz na stronę wyników aplikacji..

TYGODNIOWE CELE TRENINGOWE - Ustaw i monitoruj tygodniowe cele spalania kalorii. Motywujący licznik kalorii wypełnia się w miarę, jak zbliżasz się do założonego celu.

Dzięki niej możesz w każdym momencie przeanalizować swoje wszystkie treningi na cardio. a swoje osiągnięcia: ile, kiedy i na jakim sprzęcie cardio był trening i z jakim skutkiem.

WYŚWIETLANIE DANYCH W TRAKCIE TRENINGU - Jeśli chcesz korzystać z ekranu konsoli Life Fitness wyłącznie do rozrywki, możesz użyć smartfona jako dodatkowego wyświetlacza treningowego.

Włączenie w telefonie widoku poziomego powoduje wyświetlenie w aplikacji LFconnect ekranu z trzema oddzielnymi wskaźnikami przedstawiającymi czas trwania i prędkość oraz tętno, czas trwania, dystans, nachylenie/poziom, pokonany dystans, moc w watach lub kalorię do wyboru.